מזל קשת הורוסקופ דצמבר 2014

Sagittarius Monthly Horoscopeבחלק השני של החודש לפי הורוסקופ חודשי  מזל קשת יעדיף להתרחק מחלק מחברי משפחת או חברים מסוימים, בחלק השני של החודש לפי הורוסקופ חודשי  מזל קשת יעדיף להתרחק מחלק מחברי משפחת או חברים מסוימים, כנראה בגלל שהם יתרבו בחייו הסנטימנטאליים. זה הוא דבר אשר עבורו זה קו אדום. לפעמים החלטה כזו היא לא הדבר הנכון.

קריירה
היקף העבודה רק הולך וגדל כמו כן גם מספר הימים שבהם מזל קשת יצטרך לרוץ לכל הכיוונים כדי לפתור בעיות, ככל האפשר. בעבודה יומיומית, אם אתם מרגישים צורך להיפטר קצת מהעומס, אל תהססו לבקש עזרה עמית לעבודה.

אהבה
יש לשים לב בחודש דצמבר כי לפי אסטרולוגיה חודשית חיי האהבה של בני מזל קשת מושפעים על ידי הכסף, או על ידי החלטות פיננסיות מבוססות על סיבות רגשיות. חשוב לשקול טוב את הדברים ולגרום לכך שאתם תלכו לכיוון הרצוי.

כסף
על פי תחזית אסטרולוגית חודשית מדובר על תקופה שבה חוצים את בית הכסף של מזל קשת השמש ומרקורי. גם וונוס מביא הזדמנות לרווחים נוספים ומרכז את כל האנרגיה שלו לכיוון הזה. שימו לב של להוצאות גבוהות יותר מהרגילה.

בריאות
הרבה דאגות, התרגשות ובמיוחד חוסר מנוחה הם הגורמים אשר לפי הורוסקופ יכולים להשפיע באופן שלילי על בריאותכם. כדי לשחרר את כל הלחצים של התקופה האחרונה, כדאי מאד לעסוק בפעילות גופני מכל סוג שהי בין אם זה ספורט או כל דבר אחר שגורם להם הנאה.

הטיפ החודשי
מומלץ על ידי אסטרולוגיה חודשית להימנע מויכוחים עם יקיריכן. במצבים כאלה המצב יכול להידרדר לקונפליקטים קשים, כך שכדאי להיות עדינים ודיפלומטים. מומלץ לא להתעייף יתר על המידה.