מזל קשת הורוסקופ חודשי אפריל 2018

הורוסקופ חודשי מזל קשתמאדים מביא אנרגיה נוספת, שאפתנות ומלא יוזמה. בני מזל קשת יהיו מעורבים בפרויקטים חדשים ומרגישה צורך להתחרות או להילחם למען מטרה נעלה. החלק הראשון של חודש אפריל כנראה תוסס ומלא הפתעות עבור מזל קשת.

קריירה

כל מה שקורה סביב מניע את מזל קשת ללמוד הרבה כדי להיות מסוגל להמשיך ולגדול ולהיות מסוגל להגשים את כל החלומות שיש לו מבחינת הקריירה. אתם עומדים להתחיל בדרך חדשה.

אהבה

החודש הזה אמור להיות לוהט באופן מיוחד עבור מזל קשת. כמובן כל זה קשור לשמש וכוכבי סטורן, ונוס ומאדים ומה שנותר זה ליהנות מנוכחותם והשפעתם. תשומת ליבם היא לכיוון האהבה, חיוניות, אנרגיה, חושניות, רגש ותשוקה.

כסף

אם מזל קשת יקבל הצעות חדשות לגבי העבודה יש לבדוק אותן בזהירות ויש להיזהר בהחלטות שיכולות להיות גורליות לגבי מצבו הפיננסי. לפי תחזית אסטרולוגית חודשית, אתם תעברו תקופה עם רגעים קריטיים, לגבי הכסף, בשבוע השני של החודש. המצב משתפר לקרת סוף החודש.

בריאות

לפי הורוסקופ חודשי מאדים בנסיגה יכול לעורר סבל ישן, או יכול בקלות להביא סבל חדש. מאדים הוא “מומחה” בתאונות, בעיות שרירים, זיהומים, כוויות, חתכים. אז תהיו זהירים עם בריאותכם ותשמרו על עצמכם.

הטיפ החודשי

ההמלצה של אסטרולוגיה חודשית היא לשמור על עצמכם כדי לא להיות מעורבים במצבים לא נעימים, שנויים במחלוקת או שיכולים להזיק למעמדכם! מומלץ גם לא לפעול בשתי חזיתות.2,455 גולשים צפו בעמוד זה