מזל קשת

מזל קשתמזל קשת הוא אחד המזלות שהכי קשה לאפיין, והאנשים אשר משתייכים למזל זה לרוב יאהבו מאוד הרפתקאות וטיולים – הם אינם יסתפקו בשגרה ותמיד יחפשו כיצד לשנות אותה. אסטרולוגיה מתארת את בני מזל זה ככאלה אשר אוהבים מאוד לחשוב בצורה אופטימית – ותמיד יסתכלו על חצי הכוס המלאה ולא יצטערו על מה שאין להם בהישג יד. ולכן הורוסקופ מזל קשת יתאר אנשים אופטימיים מאוד מצד אחד, אך ריאליסטים שיכוונו אל מטרות רחוקות אשר על מנת להשיג אותם יהיה עליכם לעבוד קשה ולהתאמץ, הם מאמינים כי ככל שהמטרה תהיה יותר קשה להשגה – כך הם יעבדו קשה יותר.

מזל קשת הוא, אדם נלהב, סובלני שאוהב חופש והרפתקאות. ילידי מזל קשת מונחים על – ידי האידיאלים, עד שהם מחליטים לסגת לתוך המעמד החברתי הבטוח. הקשת הוא ידידותי, פתוח ואופטימי. עם זאת, הוא יכול להיות מאוד יהיר.

ההצלחות של ילדי מזל קשת הן בשל האינטואיציה והמוכנות לפעול בכל עת. קריאת העתיד והכישרון ארגוני אצלם הוא יוצא דופן. לא ניתן להזיזו מעקרונותיו, אשר הם אמת וצדק. הקשת הוא לוחם כנה שאוהב ספורט וטבע ונדיב עם עצמו וכלפי אחרים. הוא אוהבה את עצמו בצורה מוגזמת והרגשות שלו משתנות. זאת הסיבה שהוא נפגע בקלות  והתכונות האלה הן שיובילו אותו למצבי רוח, הגזמה והשליות.

בני מזל קשת אוהבים מאוד לתת מהחוכמה שלהם לאנשים אחרים, תמיד תראו אותם מייעצים ותורמים מהידע שלהם לזולת. אחת הבעיות הגדולות ביותר של הקשתיים זה שהם אינם מוכנים לקבל ביקורת אשר תעביר ביקורת על הידע שלהם. ולכם אם תבדקו אסטרולוגיה של מזל זה, תראו אנשים טובי לב ואכפתיים – אך שאוהבים מאוד לקבל את הסכמת הסביבה על הדעות והשאיפות שלהם. מהסיבה הזאת גם לא יוותרו על המטרות שלהם, למרות עצות של אחרים אשר יגדירו את המטרות שלהם כדמיוניות – הקשתיים יעשו הכול על מנת להוכיח לכולם שהם צודקים והאחרים טועים.

התאמת מזלות קשת לא תהיה ריאלית בהכרח, מדובר בטיפוסים אשר אוהבים מאוד צדק – ולכן האופי של הבן או בת הזוג חייב להיות בהתאם. לכן אם אתם רוצים לכבוש את בני מזל זה, עליכם להפגין כנות ויושר אשר יניעו אתכם בכל צעד שאתם עושים. בנוסף חשוב מאוד שהמערכת הזוגית תהיה מעניינת הן מבחינה מינית והן מבחינת אינטראקציה שלהם עם בני או בנות הזוג. הורוסקופ מזל קשת מתאר אותו כטיפוס אשר לא יוותר על הצרכים שלו, ולכן הוא אינו יהיה מוכן להתפשר עם בן זוג שלא ימלא את כל הצרכים והשאיפות שלו. יש לו את הסבלנות הדרושה על מנת לחכות ככל שיידרש – על מנת למצוא אהבת אמת אשר תתאים לו כמו כפפה ליד.38,447 גולשים צפו בעמוד זה

Sagittariusמזל קשת תכונות
מזל קשת הוא אחד המזלות שהכי קשה לאפיין, והאנשים אשר משתייכים למזל זה לרוב יאהבו מאוד הרפתקאות…
ReadMore1

 

Sagittarius Womanמזל קשת זכר
מזל קשת זכר הוא אחד המזלות התוססים ביותר בגלגל המזלות, מדובר בבחור שאפתן מאוד – אך באותה מידה גם מלא…
ReadMore1

 

Sagittarius Womanמזל קשת נקבה
מזל קשת נקבה הינה אחת הנשים המרשימות ביותר בגלגל המזלות, לגברים קשה מאוד להישאר אדישים לנוכח המראה…
ReadMore1